KQK HOOAJA SUUR LÕPUPIDU – ”Kõik sõitjad on võitjad!”

KQK HOOAJA 2020 LÕPUPIDU :
„MEIE KÕIK SÕITJAD ON VÕITJAD“
14.11.2020 KELL 18:00 TOIMUB KQK HOOAJA 2020 LÕPUPIDU PAIDE PUHKEKESKUSES, PAIDE LINNAS, JÄRVAMAAL.
Üritusele on oodatud KÕIK (kõik, mitte ainult 1.-3.koht) KQK VÕIDUSÕITJAD – teeme koos hooajale võimsa ja võiduka lõpu!
Toimub pidulik õhtusöök – soe toit ja buffee, autasustamine (sealjuures on kõikidele lõpupeost osavõtvatele võidusõitjatele ka üllatus), peo tõmbab korralikult käima ANSAMBEL : ELUMEES.
Ilusa ürituse jäädvustab 📷 : JANEK`I RALLIFOTOD.
Pere kõige pisematele oleme samuti mõelnud, loome ürituse ajaks lastenurga ja toome kohale lapsehoidja, et lapsevanemad saaksid ka üritusest maksimumi võtta. Lapsehoidja tegeleb korraga kõikide lastega, palume sellega arvestada..
Korda tagab turvamees.
Kohapeal on võimalik ka ööbida, voodikohad saadaval 14eur/ voodikoht. Tubades on 4-8 voodikohta. Voodikohti kokku 45 – seega jagub vaid kiirematele. Voodikoha broneerimiseks palun kirjuta info@kqk.ee . Jagame kohti seni järjest, kuniks neid jagub. Kiirematele broneerijatele saabub tellimise kinnitus ka meilile, vooditasu tuleb samuti tasuda eelregisteerimisel.
Sellest saab 2020 kõige ägedam ja suurem pidu, tule kindlasti !
Üritus on registreerimisega , registreerida saab kuni 06.11.2020 kell 23:59`ni (registreeri siin lingil http://www.mylaps.ee/kqk-reg) ja tasuline, ettemaks tuleb tasuda registreerimisel #26 RACING TEAM MTÜ pangakontole EE712200221074502533 , ülekande selgituseks palun märkida kõikide osalejate nimed.
Osavõtutasu : täiskasvanu/35EUR, laps/25EUR.
Voodikoha lisatasu 14 EUROT (voodikohti on piiratud arv ja neid jagub vaid kiirematele)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga