Külgkorvide & Quadide karikasari jätkub 15. juunil Narvas

Juba 15. juunil jätkab Külgkorvide & Quadide Karikasari teise etapiga Narva krossirajal Siivertsis.

Sarja peakorraldaja Asko Saadi ootab Narvast ägedat võidusõitu. “Ma väga loodan, et Narvas läheb kõik hästi, et saaksime seal ka tulevikus korraldada. Seal pole väga kaua aega külgvankrite motokrossi toimunud ja idapiiri äärne on krossimaailmas täitsa ära unustatud,” sõnas #26 Racing Teami eestvedaja Saadi lootes sellesse piirkonda uut elu sisse puhuda. “Näitame piiriäärsetele inimestele ka üle pika aja motokrossi, muidu nemad seal elavad vaikselt oma elu ja ei teagi, mis mujal maailmas toimub,” arvas peakorraldaja.

Narva krossirada haldava Narva Spordiklubi Energia üks eestvedajatest Aleksei Vinogradov kirjeldas Narva rada kui veidi sarnast Karksi-Nuia rajale just pinnase poolest. “Mitte väga liivane, pigem selline mullane pinnas. Profiili poolest on tegemist kiire rajaga, mitte staadionirajaga – pool rada kulgeb põllu peal ja poolel rajast on hüpped,” sõnas Vinogradov. Kolmapäeval alustasid nad klubiga raja ettevalmistustöid ja eilse päevaga said nad niitmistöödega ühele poole. “Esmaspäeval saabub rajale traktor ja siis asume terve klubiga aktiivselt rajakorrastustööde kallale,” märkis ta. Esmaspäevast, 10. juunist on rada ka treenijatele suletud. Vinogradov arvas, et ilmselt ei pääse nad ka kastmistöödest ja on selleks kogu klubirahvaga valmis.

Narva etapi juhend on üleval sarja kodulehel ning eelregistreerimine avatud. Masinaklasse jagub kõigile huvilistele kahe-, kolme- või neljarattalistel masinatel.
Erinevad masinaklassid ja nende kirjeldused, sõiduajad, punktisüsteem ja muu vajalik info on leitav võistlustingimustest meie kodulehel https://kqk.ee/voistlustingimused/

Loe võistlusjuhendit siit https://kqk.ee/15-juuni-narva/ ja eelregistreeri end sõidule siin https://kqk.ee/registreerimine/

 
Külgkorvide & Quadide Karikasari on aastal 2019 viieetapiline ning lõpeb sügisel piduliku hooaja lõpetamisega.
I etapp 12. mai Jaanikese motokross
II etapp 15. juuni Narva motokross
III etapp 27. juuli Äksi
IV etapp 24. august Kiviõli motokross
V etapp 7. September Aravete motokross
 
Viska pöial ka meie Facebooki https://www.facebook.com/korvidejaquadidesari/ lehele, kuhu jagame pidevalt uut infot. 
 
Motokrossi nimel, 
 
# 26 Racing Team