Uus karikasari toob põnevust uute klassidega

Juba mai teisel nädalavahetusel saab Valga külje all legendaarsel Jaanikese rajal oma avalöögi uhiuus Külgkorvide & Quadide Karikasari, mis on ellu kutsutud #26 Racing Teami poolt.

Kogu sarja juhend on avalikustatud ning iga huviline peaks omale sobiva klassi leidma – olgu spordivahendiks kahe-, kolme- või neljarattaline masin. Külgkorvides on täiesti uued klassid KV A, KV B ja KV C ning quadides Quad A ja Quad B, kuhu jaotuvad sõitjad vastavalt oma sõidutulemustele ja ringiaegadele. Esmalt tuleb valida klass, kuhu sooviksid end ise liigitada, aga meeles tuleb pidada seda, et ei tasu alahinnata oma võimekust. Esimestel võistlustel võib peakohtunik vastavalt vajadusele pärast kvalifikatsioonisõite sõitjaid neile sobivamasse gruppi ümber korrigeerida. Uus on klass KV Retro, kus saab sõita õhkjahutusega mootoriga, mis on valmistatud aastani 1999, raamivalik on vaba.

Soolorataste omanikele on samuti uues sarjas oma koht. Proovile saavad end panna noored 65 ja 85 kuupsentimeetriste mootoritega tsiklitel. Suured sõitjad saavad endid ära jagada MX Open, Hobi, 40+ ja 50+ klassidesse.

Erinevad masinaklassid ja nende kirjeldused, sõiduajad, punktisüsteem ja muu vajalik info on leitav võistlustingimustest.

Külgkorvide & Quadide Karikasari tuleb aastal 2019 viieetapilisena ning lõpeb sügisel piduliku hooaja lõpetamisega.

  • I etapp 12. mai Jaanikese motokross
  • II etapp 15. juuni Narva motokross
  • III etapp 27. juuli TBA motokross
  • IV etapp 24. august Kiviõli motokross
  • V etapp 7. September Aravete motokross

Viska pöial ka meie Facebooki lehele, kuhu jagame pidevalt uut infot. Peagi avaldame ka Jaanikese motokrossi juhendi ning avame registreerimise.

Püsige lainel!

# 26 Racing Team